National Executive
Jayden van Leeuwen National President
Zach Withers National Finance Officer
Seraphina Koo National Operations Officer
Mark Howard National Education Officer
Hye-Song Goo National Relations Officer
Lauren Watson National Volunteers Officer
National Operations Team
Tiger Guo National Design Manager
Talia Finlayson National Communications Manager
Justin Chen National Technology Manager
Regional Councils
Auckland Council
Teresa Lee Regional President
Chris Ernst VP High Schools
Ayush Sharma VP Tertiary
Sophie Andrews Secretary
Shereen Lee Treasurer
Tommy de Silva Maori and Pasifika Liaison
Arianna Bacic General Member
Jason Tran General Member
Ishie Sharma General Member
Wellington Council
Amarind Hun Eng Regional President
Manraj Singh Rahi VP High Schools
Liam Hutching VP Tertiary (until May)
Ben Bridgman VP Tertiary (from June)
Elizabeth Lee Secretary
Vijay Chand Treasurer
Gina Bailey General Member
Lara Cable General Member
Sarah Cameron General Member
Phoebe Moir Equity Officer
Canterbury Council
Henry Seaton Regional President
Julia Welsh VP High Schools
Harrison McEvoy VP Tertiary
Georgia Reynolds Secretary
Charlotte Hollywood Treasurer
Stephanie Lester General Member
Rishi Sharma General Member
Ellie Stevenson General Member
Otago Council
Josh Meikle Regional President
Gawin Chang VP Tertiary
Rutvi Soni Secretary
William Warren Treasurer
Laurie Duncan General Member
Rebecca Turner General Member
James Sutherland General Member
Liesje de Bruin General Member
National Events
Aotearoa Youth Declaration
Victoria Rhodes-Carlin Coordinator
Julia Caulfield Registrations and Volunteers Officer
Kasey Nihil Relations Officer
Hayley Dick and Te Mahara Swanson Hall Co-Education Officers
Jessica Zhou Logistics Officer
Gemma Singh Communications Officer
Isabella Francis Equity and Promotions Officer
NZ Model United Nations
Ishan Kokulan Coordinator
Charlotte Hollywood Registrations Officer
Arianna Bacic and Chhavi Breja Co-Education Officers
Uma Sreedhar Relations Officer
Marissa Dzulkifly Promotions Officer
Ayush Sharma Volunteers and Equity Officer
Sarah Bradey Logistics Officer
NZ Model Parliament
Matilda White Coordinator (until July)
Mark Howard Coordinator (from July)
Jonathan Manickam Logistics Officer
Hana Drysdale and Shaan Kumar Co-Education Officers
Patrick Hayes Promotions Officer
Sophie Reedy-Young Relations Officer
Ruth Stowers Registrations Officer
Diplomacy Competition
Daniel Payne Coordinator
Justin Chen Technical Officer
Brock Stobbs Facilitating Officer
International Events
Global Development Tour
Mitchell Fraser Director
Gauri Prabhakar Assistant Director
Olivia Meikle Assistant Director
Laura O’Dwyer Assistant Director
Globalisation Tour
Yao Dong Co-Director (until August)
Caitlin Daugherty-Kelly Co-Director (until August)
Bokyong Mun Co-Director (from August)
Jonah Tan Co-Director (from August)
North American Leadership Tour
Liesje de Bruin Co-Director
Emily Tyler Co-Director
Pacific Project
Hannah Ward Director
Patrick Forde Assistant Director
Evatt Competition
Ayush Sharma Director
Regional Events
Auckland Model United Nations
Romaine Crawford Coordinator
Tiffany Chee Assistant Coordinator
Keira Bright Communications Manager
Arshiya Arif and Hana Drysdale Education Managers
Aimee Meng Finance Manager
Daniel Payne Promotions Manager
Auckland Crisis Summit
Matthew Illing Coordinator
Saeyavan Sitsabesan Assistant Coordinator
Katie Liu Finance Manager
Vaiola Tauti Promotions Manager
Makayla Muhundan Communications Manager
Lily Li and Serena Ha Co-Education Managers
Raise Your Voice
Ruth Stowers Coordinator
Sarah Bradey Assistant Coordinator
Harris Ashton Finance Manager
Kauri Terekaunuku Tearaura Promotions Manager
Tayla Fraser- Brown Communications Manager
Lilly Zhang and Louis Lin Co-Education Managers
Auckland Tertiary Case Competition
Taruki Gunawardana Coordinator
John Yap Assistant Coordinator
Oscar Read and Anika John Education Managers
Abby Wong Finance Manager
Caitlin Lorigan Communications Manager
Daniel Ji Promotions Manager
SDG Solveathon
Arshiya Arif Coordinator
Shozib Mirza and Henry Frear Education Managers
Rosa Henderson Communications Manager
Chloe Jackman Logistics Manager
Wellington Model United Nations
Nathan Hotter Coordinator
Brock Stobbs Logistics Officer
Joanna Li Communications Officer
Feroze Brailsford Education Officer
Model International Court Justice
Jessica Wong Coordinator
Gina Bailey Communications Officer
Ben Bridgman Education Officer
Wellington Model Parliament
Brittany Young Coordinator
Ananya Shamihoke Education Officer
Elizabeth Lee Communications Officer
Brianna Otto Logistics Officer
WHS Model Security Council
Joanna Li Coordinator
Ella Flavell Communications Officer
Joe Gauld Education Officer
Lily Stelling Logistics Officer
Victoria Cammell Relations Officer
Central North Island MUN
Emily Anderson Coordinator
Catie Norman Education Officer
Thea Valmores Logistics Officer
Jolenna Olive Deo Communications Officer
Wellington Outreach MUN
Phoebe Moir Coordinator
Adrienne Ramirez Coordinator
Alex Johnson Coordinator
Brianna Otto Coordinator
Emma Jackson Coordinator
Myles Ashworth Coordinator
Oscar Tradwell Coordinator
Ty Farani-Watene Coordinator
Canterbury Model United Nations
Georgia Reynolds Coordinator
Emma Tompkins Education Officer
Adam Griffin Registrations Officer
Nelson MUN & West Coast MUN
Emma Tompkins Coordinator
Charlotte Hollywood Facilitator
Rishi Sharma Facilitator
Florence Ferguson Facilitator
Ella Thorpe Facilitator
Canterbury Model MFAT
Julia Welsh Coordinator
Rishi Sharma Communications Officer
Henry Seaton Committee Member
Charlotte Hollywood Committee Member
Georgia Reynolds Committee Member
Tertiary Model UN
Henry Seaton Committee Member
Harrison McEvoy Committee Member
Otago Youth Forum
Liesje de Bruin Coordinator
Ruby Bell Logistics Officer
Alex Leckie Zaharic Education Officer
Tyler Proctor Promotions Officer
Otago Southland MUN
Rutvi Soni Coordinator
Thomas James Devine Promotions Officer
Caitlin Hancy Registrations Officer
James Sutherland Logistics Officer