National Executive
Bokyong Mun National President
Jonah Tan National Communications Officer
Jayden van Leeuwen National Education Officer
Nina Hardie National Finance Officer
Tim Paterson-Catto National Operations Officer
Evangeline Maffey National Relations Officer
Madison Hughes National Volunteers Officer
National Operations Team
Josh Walker National Technology Manager
Regional Councils
Auckland
Dayeon Lee Regional President
Gemma Bell VP High Schools
Ayushi Pillai VP Tertiary
Vanshika Mathur Treasurer
Seraphina Koo Secretary
Romaine Crawford MPI Liaison
Ishan Kokulan General Member
Teresa Lee General Member
Ayush Sharma General Member
Wellington
Amarind Hun Eng Regional President
Olivia Nally VP High Schools
Tony Shaw (until May) VP Tertiary
Brittany Young (from May) VP Tertiary
James Hendrikx Treasurer
Patrick Hayes Secretary
Eliza Thurlow General Member
Manraj Singh Rahi General Member
Daniel Davis (until August) Equity Officer
Cullum Peni Wesche (from August) Equity Officer
Canterbury
Sam Walker Regional President
Hannah Long VP High Schools
Freya Farrar VP Tertiary
Charlotte Hollywood Treasurer
Amelia McLuskie Secretary
Henry Seaton General Member
Julia Gunn General Member
Keegan Phipps General Member
Ben O’Connell General Member
Otago
Jehoon Mun Regional President
Josh Meikle VP High Schools
Matthew Handford VP Tertiary
Kate Hellings Treasurer
Aysu Shahin Secretary
Farah Barzak General Member
Kelly Young General Member
George Sabonadiere General Member
Sylvia Duncan General Member
National Events
Aotearoa Youth Declaration
Victoria Rhodes-Carlin Coordinator
Esme Hall Education Officer
Isabelle Francis Logistics Officer
Freya Farrar Promotions Officer
Justin Chen Registrations Officer
Emily Tyler Relations Officer
Lauren Watson Volunteers and Equity Officer
NZ Model United Nations
Jason Guan Coordinator
Anna Cooper Assistant Coordinator
Nico van Wijk and Mark Howard Co-Education Officers
Patrick Forde Logistics Officer
Ishan Kokulan Promotions Officer
Zhouai Wang Registrations Officer
Hye-Song Goo Relations Officer
Diplomacy Competition
Logan Glasson Coordinator
William Warren Technology Officer
Kesia Kurian Education Officer
NZ Model Parliament
Julia Gunn Coordinator
Alexandra Briscoe Education Officer
Alice Bevin Relations Officer
Adam Griffin Logistics Officer
Matilda White Volunteers Officer
Hana Drysdale Registrations Officer
International Events
Global Development Tour
Danielle Ou Director
Anna Zam Assistant Director (Communications)
Imogene Gibson Assistant Director (Finance)
Jayden van Leeuwen Assistant Director (Logistics)
US Leadership Tour
Victoria Brownlee Co-Director
Penelope Jones Co-Director
Pacific Project
Grace Stephens Director
Ayushi Pillai Assistant Director
Akshat Chugh Assistant Director
Evatt Competition
Nisha Novell Director