← Return to list

2011

National Executive
Elizabeth Chan National President
Victoria Clarke National VP (Education)
Chloe Muggeridge National VP (Governance)
Oliver Clifford National VP (Finances)
Brooke Muggeridge National VP (Administration)
Chris Park National VP (Communications)
Alliv Samson National Design Team Director
JY Lee National Design Team Director
Mark Ashmead Webmaster
Auckland Region
Charlotte Davis Regional President
Sally Wu VP Universities
Matt Dobbs VP High Schools
Elia Kim Secretary
Rennie Qin Treasurer
Elliot Hurst General Member
Wilson Liu General Member
Jason Armishaw General Member
Wellington Region
Alastair Espie Regional President
Jerome Cameron VP Universities
Nicole Buxeda VP High Schools
Fiona Love Treasurer
Rosie Wall Secretary
Scott Bickerton-Walsh General Member
Myles Snaddon General Member
Fraser Seifert General Member
Canterbury Region
Charlotte Falloon Regional President
Megan Dickie VP Universities
Sam Hider VP High Schools
Oliver Clifford Treasurer
Hamish Ainsley Secretary
Alex Baird General Member
Harry Tothill General Member
Michael Cropp General Member
Tom O’Brien General Member
Otago Region
Sarah Paterson Regional President
Dipti Manachanda VP Universities
Bethany Axby-Rabbit VP High Schools
Miles Jones Secretary
Chelcie Lutton Treasurer
Olivia Payne IT Support
Zara Brouwers General Member
Kurt Purdon General Member
Matt Standsfield General Member
Mahoney Turnbull General Member
NZ Model UN
Scott Summerfield Coordinator
David Urry Assistant Coordinator
Georgina Borowczsky Registrations Officer
Hannah Brown Education Officer
Mahoney Turnbull Communications Officer
Victoria Clarke Conference Staff Officer
NZ Model Security Council
Sarah Paterson Coordinator
Zara Brouwers Logistics Officer
Kurt Purdon Finance Officer
Chelcie Lutton Social Events Officer
Tom O’Brien Content Officer
Pooja Sundar Promotions Officer
Kari Martin Schmidt Registrations Officer
Youth Declaration
Anton Smith Coordinator
Matt Dobbs Assistant Coordinator
Pooja Sundar Logistics Officer
Leigh Walker Education Officer
Brooke Muggeridge Communications Officer
Cornelia Martin-Austin Registrations Officer
THIMUN Delegation
Katrina Winsor Director
Helen Stiff Assistant Director
David Tong Assistant Director
Mathew Rex Head of Delegation
Courtney Black Delegate
Sylvie Admore Delegate
Jonty Blundell Delegate
Kohe Ruwhiu Delegate
Daniel Madley Delegate
Brendan Madley Delegate
Wilson Liu Delegate
Elia Kim Delegate
Bethany Axby-Rabbit Delegate
Jenny Zhang Delegate
Jason Armishaw Delegate
Isabelle Russell Delegate
Harry Tothill Delegate
Ferne Cheetham Delegate
Zoe Crook Delegate
UNYC Delegation
Charlotte Davis Head Facilitator
Brooke Muggeridge Assitant Facilitator
Ash Stanley-Ryan Delegate
Claire Black Delegate
Samantha Mayer Delegate
Stephen Cornes Delegate
Stephany Walker Delegate
Anna Arends Delegate
Jessie Li Delegate
Lyndon Shang Delegate
Zach Andrew Delegate
Byron Terris Delegate
Alastair Espie Wellington Model UN Coordinator
Fraser Seifert Wellington Model UN Registrations Officer
Jerome Cameron Central North Island Model UN Coordiator
Fairooz Samy Central North Islands Model UN Assistant Coordinator
Renee Brockie Taranaki Model UN Coordinator
Tasmin Robb Taranaki Model UN Committee Member
Zewdi Walker Taranaki Model UN Committee Member
Fraser Seifert Wellington Universitis Model SC Coordinator
Olivia Krakosky Wellington High Schools Model SC Coordinator
Zac Shilston Wellington High Schools Model SC Coordinator
Fairooz Samy Central North Island Model SC Coordinator
Ashna Basu Wellington Crisis Model UN Coordinator
Ben Guerin Wellington Crisis Model UN Committee Member
Portia Holt Wairarapa Model UN Coordinator

← Return to list